Studentka Kamila Klusek

Dzisiaj, tak, to właśnie DZISIAJ jest Dzień Nauczyciela.
Admin otrzymał prośbę o zamieszczenie na naszym fanpejdżu:

Po zakończeniu liceum w tym Ośrodku, od razu poszłam na studia w kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją cyberbezpieczeństwo i systemy informatyczne w bezpieczeństwie. Czuję, że to będzie najlepszy czas w moim życiu. Bardzo mi się podoba sposób nauczania na studiach. Uwielbiam samodzielnie przygotowywać się do egzaminów, poszukiwać i analizować.
Więc spełniłam marzenie dzięki wspaniałemu Ośrodkowi 🥰 Dlatego chciałabym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom ❤ a szczególnie osobom, od których mogłam liczyć na wsparcie w trudnych chwilach, gdyż miałam wątpliwości i traciłam motywację do nauki przez jakiś czas, a to każdemu się zdarza😉 bo takie jest życie.
Również chciałabym powiedzieć moim kolegom i koleżankom ze szkoły, a także pracownikom Ośrodka, że wszystko jest MOŻLIWE. A żeby było możliwe, potrzeba dużo czasu i wysiłku. Pasja, marzenie, trening- od zawsze jesteśmy zdolni, by osiągnąć coś takiego, coś „niemożliwego”. Tylko systematyczność (nauka, treningi) doprowadza do uzyskania efektów i będą takie chwile, że człowiek czuje, że chce zrezygnować i to jest normalne.
A wiecie co najgorsze może człowiek zrobić? To zrezygnować z czegoś, na czym mu zależy, bo zrobiło się ciężko. A gdyby wszystko było łatwe, to każdy by to zrobił, ale tak nie jest. Więc nigdy nie rezygnujmy z marzeń, bo mamy jedno życie, a to jest cenne, by wykorzystać mądrze i później nie żałować niczego, że czegoś się nie zrealizowało, bo inni mówili, że nie damy rady, że to niemożliwe, że to się nie opłaca i za trudne. Ludzie zawsze będą gadać. A my damy radę😄 a jak nie -przewrócimy się i od razu się podnosimy. A jak się nie podnosimy? To sobie poleżymy! A potem? A potem wstajemy i pójdziemy dalej!✊
Kamila Klusek
Bardzo dziękuję!!!! ❤ Nigdy nie zapomnę Was!🥰

Jesteście mega wspaniałymi i niezwykłymi nauczycielami!!!!

Wciąż mamy problem z dowozem, ale może w końcu się uda… 🙂

Rower na przełajach
Apel prowadzą: dyrektor Krzysztof Kowal oraz Wojciech Dobrowolski

Nie wiadomo kiedy, i jak z bicza trzasnął minęły trzy tygodnie nauki w nowym roku szkolnym. Czas się spotkać i porozmawiać 🙂Spotkali się uczniowie szkół ponadpodstawowych. O czym rozmawiali?

Najpierw sprawy zaległe (bo z lipca): w końcu przyszły wyniki egzaminów i certyfikaty zawodowe i choć większość ze zdających poszła już w świat, to sukcesem tym trzeba się dzielić ze wszystkimi, bo to wspaniały przykład dla innych. Trzech uczniów kontynuuje naukę i Dyrektor Krzysztof Kowal mógł osobiście pogratulować świetnie zdanych egzaminów Pawłowi Iwanow, Łukaszowi Szczuce i Kacprowi Korzeniowskiemu. Musicie wiedzieć, ze to są takie same państwowe egzaminy, jakie zdają nasi słyszący rówieśnicy oraz że nasi uczniowie też dają radę, jeśli tyko chcą 🙂

A potem było o sprawach drobniejszych, choć równie wielkiej rangi: o dyscyplinie, bezpieczeństwie w szkole i wspólnych zasadach. Pan Wojciech Dobrowolski poprowadził rozmowę i w sumie wszystko było już dla nas oczywiste, ale jak się okazuje, zawsze warto sobie przypomnieć, na co i dlaczego się umówiliśmy, aby żyło się nam tu spokojniej i bezpieczniej.

A jeszcze pani Ola Lenart przypomniała, że właśnie trwają wybory do samorządu szkolnego i kto jeszcze nie miał okazji, ten może zagłosować. Udział w wyborach jest bardzo ważny – zawsze. Świetna młodzież – miło rozmawiać z mądrymi ludźmi.

PS.
Relacja fotograficzna – Michał Lenart – dziękujemy ❤