Studentka Kamila Klusek

Dzisiaj, tak, to właśnie DZISIAJ jest Dzień Nauczyciela.
Admin otrzymał prośbę o zamieszczenie na naszym fanpejdżu:

Po zakończeniu liceum w tym Ośrodku, od razu poszłam na studia w kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją cyberbezpieczeństwo i systemy informatyczne w bezpieczeństwie. Czuję, że to będzie najlepszy czas w moim życiu. Bardzo mi się podoba sposób nauczania na studiach. Uwielbiam samodzielnie przygotowywać się do egzaminów, poszukiwać i analizować.
Więc spełniłam marzenie dzięki wspaniałemu Ośrodkowi 🥰 Dlatego chciałabym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom ❤ a szczególnie osobom, od których mogłam liczyć na wsparcie w trudnych chwilach, gdyż miałam wątpliwości i traciłam motywację do nauki przez jakiś czas, a to każdemu się zdarza😉 bo takie jest życie.
Również chciałabym powiedzieć moim kolegom i koleżankom ze szkoły, a także pracownikom Ośrodka, że wszystko jest MOŻLIWE. A żeby było możliwe, potrzeba dużo czasu i wysiłku. Pasja, marzenie, trening- od zawsze jesteśmy zdolni, by osiągnąć coś takiego, coś „niemożliwego”. Tylko systematyczność (nauka, treningi) doprowadza do uzyskania efektów i będą takie chwile, że człowiek czuje, że chce zrezygnować i to jest normalne.
A wiecie co najgorsze może człowiek zrobić? To zrezygnować z czegoś, na czym mu zależy, bo zrobiło się ciężko. A gdyby wszystko było łatwe, to każdy by to zrobił, ale tak nie jest. Więc nigdy nie rezygnujmy z marzeń, bo mamy jedno życie, a to jest cenne, by wykorzystać mądrze i później nie żałować niczego, że czegoś się nie zrealizowało, bo inni mówili, że nie damy rady, że to niemożliwe, że to się nie opłaca i za trudne. Ludzie zawsze będą gadać. A my damy radę😄 a jak nie -przewrócimy się i od razu się podnosimy. A jak się nie podnosimy? To sobie poleżymy! A potem? A potem wstajemy i pójdziemy dalej!✊
Kamila Klusek
Bardzo dziękuję!!!! ❤ Nigdy nie zapomnę Was!🥰

Jesteście mega wspaniałymi i niezwykłymi nauczycielami!!!!