Apel prowadzą: dyrektor Krzysztof Kowal oraz Wojciech Dobrowolski

Nie wiadomo kiedy, i jak z bicza trzasnął minęły trzy tygodnie nauki w nowym roku szkolnym. Czas się spotkać i porozmawiać 🙂Spotkali się uczniowie szkół ponadpodstawowych. O czym rozmawiali?

Najpierw sprawy zaległe (bo z lipca): w końcu przyszły wyniki egzaminów i certyfikaty zawodowe i choć większość ze zdających poszła już w świat, to sukcesem tym trzeba się dzielić ze wszystkimi, bo to wspaniały przykład dla innych. Trzech uczniów kontynuuje naukę i Dyrektor Krzysztof Kowal mógł osobiście pogratulować świetnie zdanych egzaminów Pawłowi Iwanow, Łukaszowi Szczuce i Kacprowi Korzeniowskiemu. Musicie wiedzieć, ze to są takie same państwowe egzaminy, jakie zdają nasi słyszący rówieśnicy oraz że nasi uczniowie też dają radę, jeśli tyko chcą 🙂

A potem było o sprawach drobniejszych, choć równie wielkiej rangi: o dyscyplinie, bezpieczeństwie w szkole i wspólnych zasadach. Pan Wojciech Dobrowolski poprowadził rozmowę i w sumie wszystko było już dla nas oczywiste, ale jak się okazuje, zawsze warto sobie przypomnieć, na co i dlaczego się umówiliśmy, aby żyło się nam tu spokojniej i bezpieczniej.

A jeszcze pani Ola Lenart przypomniała, że właśnie trwają wybory do samorządu szkolnego i kto jeszcze nie miał okazji, ten może zagłosować. Udział w wyborach jest bardzo ważny – zawsze. Świetna młodzież – miło rozmawiać z mądrymi ludźmi.

PS.
Relacja fotograficzna – Michał Lenart – dziękujemy ❤