WYCHOWAWCY KLAS W SZKOŁACH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

PRZEDSZKOLE

 

 grupanauczycielekontakt mailowy
    
 grupa I – młodszap. Dagmara Kraus,
p. Weronika Grosicka
kraus.dagmara@oswdn.wroclaw.pl grosicka.weronika@oswdn.wroclaw.pl
 grupa II – starszap. Anna Drzewiecka, p.Katarzyna Kosztowniakdrzewiecka.anna@oswdn.wroclaw.pl kosztowniak.katarzyna@oswdn.wroclaw.pl
    

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

 klasawychowawcakontakt mailowy
  klas I Ap.  Małgorzata Żmuda zmuda.malgorzata@oswdn.wroclaw.pl
 klasa II Ap. Marta Tokartokar.marta@oswdn.wroclaw.pl
 klasa III Ap. Krystyna Pietrzakpietrzak.krystyna@oswdn.wroclaw.pl
 klasa IV Ap. Michał Gułowskigulowski.michal@oswdn.wroclaw.pl
 klasa IV Bp. Mirosław Boguszewskiboguszewski.miroslaw@oswdn.wroclaw.pl
klasa IV Cp. Wioletta Różyckarozycka.wioletta@oswdn.wroclaw.pl
klasa IV Dp. Martyna Błaszczykblaszczyk.martyna@oswdn.wroclaw.pl
 klasa V Ap. Małgorzata Pelowskapelowska.malgorzata@oswdn.wroclaw.pl
 klasa VI Ap. Aleksandra Oleksykoleksyk.aleksandra@oswdn.wroclaw.pl
 klasa VI Bp. Ewa Skinderowiczskinderowicz.ewa@oswdn.wroclaw.pl
klasa VI Cp. Anna Noganowicznoganowicz.anna@oswdn.wroclaw.pl
 klasa VII Ap. Tomasz Bordulakbordulak.tomasz@oswdn.wroclaw.pl
 klasa VIII Ap. Mariola Kłosklos.mariola@oswdn.wroclaw.pl
 klasa VIII Bp. Jolanta Rerakrerak.jolanta@oswdn.wroclaw.pl
 

 

ŚWIETLICA

 

 grupanauczycielkontakt mailowy
    
 grupa Ip. Oksana Shyposha
p. Ludmila Myronenko
shyposha.oksana@oswdn.wroclaw.pl
myronenko.ludmila@oswdn.wroclaw.pl
 grupa IIp. Anna Szotkowskaszotkowska.anna@oswdn.wroclaw.pl
 grupa IIIp. Ludmiła Gocgoc.ludmila@oswdn.wroclaw.pl
    

 

BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia

 

 klasabranżawychowawcakontakt mailowy
 
klasa 1akucharz-stolarzp. Radosław Karszniakarsznia.radoslaw@oswdn.wroclaw.pl
 klasa 2astolarskap. Piotr Kondratowiczkondratowicz.piotr@oswdn.wroclaw.pl
 klasa 3akucharskap. Małgorzata Warzecha-Mazurkiewiczwarzecha-mazurkiewicz.malgorzata@oswdn.wroclaw.pl
 klasa 3bckucharz-krawiecp. Justyna Kowalkowal.justyna@oswdn.wroclaw.pl
     

 

BRANŻOWA SZKOŁA II stopnia

 

 klasabranżaopiekunkontakt mailowy
     
1 Atechnik żywienia i usług gastronomicznychp. Marzena Frydrychfrydrych.marzena@oswdn.wroclaw.pl
 2 ABtechnik żywienia i usług gastronomicznych /
technik przemysłu mody
p. Marzena Frydrychfrydrych.marzena@oswdn.wroclaw.pl
     

 

  

TECHNIKUM

 

 klasabranżawychowawcakontakt mailowy
     
1 TItechnik informatykp. Joanna Surowieckasurowiecka.joanna@oswdn.wroclaw.pl
1 TCtechnik grafiki i poligrafii cyfrowejp. Aleksandra Lenartlenart.aleksandra@oswdn.wroclaw.pl
 2 TCtechnik grafiki i poligrafii cyfrowejp. Agnieszka Rogalarogala.agnieszka@oswdn.wroclaw.pl
 3 TItechnik informatykp. Magdalena Kondratowiczkondratowicz.magdalena@oswdn.wroclaw.pl
 4 TCtechnik grafiki i poligrafii cyfrowejp. Juliusz Kurkur.juliusz@oswdn.wroclaw.pl
     

 

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

 

 klasawychowawcakontakt
    
 III SPPp. Magdalena Żmudazmuda.magdalena@oswdn.wroclaw.pl
    

 

 

WYCHOWAWCY GRUP W INTERNACIE

*grupaklasywychowawcylokum
 Bydgoszcznajmłodsi: przedszkole, klasy I-IVp. Sylwia Bordulak, p. Małgorzata Wichańska-Tlakbiały dom
 Sławnoklasy V i VI SPp. Małgorzata Grzeszczuk, p. Agnieszka Kowalczykbiały dom
 Oleckoklasy VII i UKRp. Agnieszka Zając, p. Rafał Tlak biały dom
 Wrocławklasy I-III BSp. Krzysztof Sobucki, p. Wiesław Kowalczykmały internat
 Przemyślklasy VIII + I BSp. Lidia Paterman, p. Sławomir Krynickimały internat
 Wejherowoklasy VIII SP i II de BSp. Lidia Paterman, p. Aleksandra Jasińskamały internat
 Technikum Iklasy I -II technikump. Anna Kur, p. Anna Pokspałacyk
 Technikum II klasy III i IV technikump. Maja Terlecka, p. Basia Weber, p. Alina Brzezińskapałacyk
Warszawaklasy III SB + I SB II st.p. Ewa Dobrowolska, p. Anna Badowskapałacyk
 Poznańklasy SPP + p. Iwona Kuźnicka, p. Zofia Sabatpałacyk